Miercuri, Decembrie 26, 2007, 02:02 AM 

200 de posturi+2 tag-uri
     media: 0.00 din 0 voturi

Postul cu numarul 200...e ceva zic eu....si imi urez la cat mai multe posturi...acum am niste lepse sau tag-uri de onorat. Incep cu prima, de la Lory, care vrea sa stie cum il vad eu pe Mos Craciun al secolului 21 (da, am scris ca aia prostii) pai il vad mai slab, mai simpatic, asculta multa muzica si nu da cadouri copiilor manelisti pana nu isi schimba orientarea muzicala (now i was mean), Rudolph e o motocilceta zdravana cu atas in care tine cadourile si se imbraca mai lejej, poarta baggies, sepci, skate shoes sau tenesi etc...
Si al doi-lea tag sau leapsa este de la Alex si vrea sa stie care e melodia mea preferata. Mai alex.,...sunt asa de multe melodii ca nici nu stiu de unde sa aleg, dar acum imi vine in minte "Wish you were here" de la Pink Floid so....we have a winner:D
Leapsa o dau cui vrea....

Comentarii

Comentariile sunt interzise la blogurile neactualizate mai mult de 90 de zile
    Despre mine: nimic...despre blog: de toate: muzica, literatura, aberari, supradoze de nebunie. Vreti ceva mai mult? Cititi blogul;) Dianna

Aboneaza-te la insemnari

Ultimele poze

Feed-uri

Blog Status

Vizitatori:140.663
    Insemnari:211
    Comentarii:232